W imieniu Alexa i własnym pragniemy bardzo serdecznie podziękować za każdą formę pomocy jaką nam okazujecie.

Ogromne podziękowania składamy wszystkim, którzy przekazali swój 1% podatku na       rzecz Alexa, jak również wszystkim tym, którzy udostępnili wiadomość o 1% wśród swoich znajomych.

Szczególne podziękowania kierujemy:

wszystkim ciociom i wujkowi ze Stowarzyszenia „Potrafię Więcej za dotychczasową opiekę i wszelką pomoc jaką od Nich otrzymaliśmy.

całej kadrze "Przedszkola Orzeszek" za swoje poświęcenie, wrażliwość i olbrzymią pracę jaką codziennie wkładają w opiekę nad naszymi wyjątkowymi dziećmi. Dzięki Nim, my rodzice możemy choć na chwilę odetchnąć.

panu Darkowi- za przygotowanie tej strony ( to dzięki Niemu dowie się o moim istnieniu znacznie więcej ludzi-dziękujemy!!)

wujowi Rafałowi, cioci Kasi i cioci Tatianie (fizjoterapeutom, którzy wkładają wiele serca i siły w usprawnianie mojego ciała, choć nie zawsze z nimi współpracuję )

cioci Sławie ( terapia cranio-sacral )

rodzinie, wszystkim bliższym i dalszym znajomym oraz wszystkim tym, którzy wspierają nas dobrym słowem i dodają nam otuchy

wszystkim firmom, instytucjom i darczyńcom !

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce pana Jarosława K., który od ubiegłego roku zgodził się szyć body dla Alusia. To dzięki Niemu, nasz syn ma prześliczne i jedyne w swoim rodzaju bodziaki- Dziękujemy!!!!

 

Dziękujemy Wam kochani!!